מדרסים לילדים

מדרסים לילדים

לרוב הילדים, עוד מרגע תחילת הליכתם, יש נטייה מסויימת של קריסה פנימית של כף הרגל מכיוון שמבנה העצמות עדיין לא בשל ומגובש, לכן ניתן לחשוב שכל ילד קטן סובל מ”פלטפוס” (רגל שטוחה) .

אסור בכל תכלית האיסור לבנות לילד קטן מדרסים ללא הפנייה מפורשת של רופא, על מנת לא לגרום לנזק.

חשוב לקחת את הילד מיד כשהוא מתחיל ללכת לביקורת אצל רופא אורטופד ובכך ניתן להבחין אם אכן קיימת בעיה מולדת שניתן לטפל בה באופן מיידי.

טיפול בבעיות אצל ילדים בעזרת מדרסים

יש לציין שהיום יותר ויותר הורים רואים ומצליחים להבחין אם קיימת אצל הילד בעיה כלשהי בזמן הליכה או ריצה, אנו רואים פניה רחבה בנוגע למדרסים עבור ילדים וזה משמח.

סוגי המדרסים שבונים לילדים הם כמובן שונים ומגוונים, כשחלק מהרופאים ימליצו על מדרסים קשיחים בעלי דפנות גבוהות וחלק קטן יותר של הרופאים ימליצו על מדרס רך וגמיש יותר.

חשוב לזכור: שימוש במדרסים מגיל ילדות חשוב ביותר ויתרום רבות להתפתחות תקינה של כפות רגליו של הילד וכמובן איכות חיים טובה יותר.

אנו במכון מושקוביץ עובדים עם רופאים ואורטופדים בכירים בכל הארץ לייצור מדרסים באיכות הגבוהה ביותר עבור ילדים. להתייעצות או להתאמת מדרס לילדים צרו קשר כעת

מדרסים מותאמים לילדים קטנים ונוער

בד”כ הרופא ממליץ לילדים על מדרס קשיח או חצי קשיח עם דפנות גבוהות על מנת ליצור ייצוב מקסימלי של כף הרגל. בהרבה מקרים לילדים שימוש במדרסים מגיל צעיר מאד עדיין יכול לתקן ליקויים של המבנה העתידי של כף הרגל. במקרים מסוימים, הרופא מבקש לספק מדרסי סיליקון מוכנים. במקרים של ילדים, חשוב תמיד להתייחס בקפידה להפניית הרופא, ולהזכיר להורים לחזור לביקורת אצל הרופא המטפל, לאחר חצי שנה.