נעלי נוחות למניעת כאבי גב

שתף מאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כאבי גב הם תופעה שמתפשטת בכל רחבי העולם בעשורים האחרונים. כמעט כל אחד ואחת סובלים בתקופות שונות מהלך החיים מכאבי גב. מדובר בכאבים המתחילים כבר אצל אנשים צעירים מאוד, ויכולים להופיע אצל רבים בכל רגע נתון במהלך החיים.

הסיבות לכאבי גב הן רבות ומגוונות: החל משימוש לא נכון בשרירים או במפרקי כף הרגל, הליכה בנעליים לא מתאימות, ובעיות רבות נוספות. אנשים רבים סובלים מכאבי גב ואינם מודעים לעובדה שכאבים אלו יכולים להיות מופחתים בצורה משמעותית על ידי נעליים או מדרסים בהתאמה אישית.

אצלנו במכון מושקוביץ נאבחן כאבי גב  הקשורים בכף הרגל – בהליכה או ביציבה ונתאים לכם מדרסים או נעליים אורטופדיות
צרו קשר כעת

נעליים נוחות

כיום, אנשים מודעים הרבה יותר מאשר היו בעבר, ליתרונות הרבים שמעניקות נעליים נוחות המותאמות לכף הרגל. קיימים סוגים רבים של נעלי נוחות ונעליים אורטופדיות, וכמובן תשומת הלב ניתנת גם לעובדה שאנשים הסובלים מבעיות גב ונועלים נעליים שאינן בולמות זעזועים, גורמים נזק לכף הרגל שלהם, שכן הנעליים לא מספקות את התמיכה המתאימה להליכה.
בדקו את קטלוג הנעליים האורטופדיות שלנו

אין ספק כי הפתרון הוא נעליים המותאמות להליכה ומותאמות לכף הרגל, ואין שום סיבה לחכות לגיל מבוגר או לכאבים עזים ובלתי נסבלים כדי להתחיל ללכת בנעליים נוחות כבר עכשיו. אפשר למנוע נזק רב על ידי נעילת נעלי נוחות, שההליכה בהן לא כרוכה במאמץ רב, כף הרגל מקבלת את התמיכה הנכונה, וכל המפרקים עושים את עבודתם בקלות, ובלי חיכוך או משקל מיותר.

נעלי נוחות מגיל צעיר

הליכה עם נעליים נוחות, אפילו נעליים בסגנון של נעלי birkenstock, כבר מגיל צעיר יכולה לחסוך הרבה מאוד כאבים ובעיות בריאותיות בהמשך הדרך. לדוגמא, ישנן נעליים שהליכה מרובה בהן גורמת לשחיקה של הסחוס השומר על העצמות. סחוס שנשחק כבר לא יכול להשתקם, ולכן חשוב להקפיד על נעילה של נעלי נוחות כדי לשמור על הסחוס תקין לכמה שיותר שנים.

הליכה נכונה תורמת ליציבה נכונה, ועימה להפחתה או מניעה מראש של כאבי גב. כידוע לכולם, הרפואה הטובה ביותר היא הרפואה המונעת, ועד כמה שזה נשמע פשוט, נעליים נוחות הן אחת מאבני הבסיס לרפואה מונעת, מכיוון שהן מספקות תמיכה והגנה רבה יותר למול נעליים רגילות.

מאמרים נוספים

שיתופי פעולה

לקולקציה החדשה של נעלי Birkenstock– היכנסו לאתר sandal.co.il קארוט – קניית נעלים באינטרנט חנות נעליים מכוונת המרכזת עבורך את כל המותגים המובילים – Crocs, Emu, כפכפי Rider,

נעלי נוחות למניעת כאבי גב

כאבי גב הם תופעה שמתפשטת בכל רחבי העולם בעשורים האחרונים. כמעט כל אחד ואחת סובלים בתקופות שונות מהלך החיים מכאבי גב. מדובר בכאבים המתחילים כבר

לקביעת בדיקה ללא עלות

מלאו פרטים או חייגו: נתניה- 09-833-8967     חדרה- 04-632-2426