מדרסים לנשים בהריון

שתף מאמר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הריון וכפות הרגליים שלך

הריון גורם לשינויים שונים בגוף האישה. לנשים רבות ישנן תלונות על מיחושים וכאבים שונים במהלך ההריון. אחת מהתלונות האלה, ממנה לעיתים מעלימים עין, היא כאב בכף הרגל.
עקב העלייה הטבעית במשקל המתרחשת במהלך ההיריון, מרכז הכובד של האישה משתנה לחלוטין. דבר זה גורם לנשיאת משקל חדשה, תנוחה חדשה בעמידה ולחץ נוסף על הברכיים וכפות הרגליים.
שתיים מבעיות כפות הרגליים הנפוצות ביותר שחוות נשים בהיריון הן פרונצית יתר (OVER-PRONATION) ובצקת. הבעיות האלה יכולות להוביל לכאבים בעקב, בקשת או בכרית כף הרגל.
נשים רבות עלולות גם להרגיש התכווצות ברגלים ודליות (VARICOSE VEINS) עקב העלייה במשקל. עקב כך, חשוב כי נשים בהריון תדענה יותר על בריאות כף הרגל במהלך ההיריון שלהן על מנת לעזור להפוך את התקופה בת תשעת החודשים האלה לנוחה יותר בשבילן.

טיפול ומניעה

 

אצלנו במכון מושקוביץ מטפלים בבעיות אלה בצורה מסורתית בעזרת מדרסים בהתאמה אישית.
גם התאמה נכונה של הנעליים היא חשובה מאוד. בחרי בנעליים נוחות שמעניקות תמיכה נוספת וסופגות זעזועים.

 

חשוב מאד לטפל בפרונציית יתר גם למען ההקלה בכאב אולם גם כדי למנוע את התפתחותם של בעיות כף רגל נוספות כגון דלקת ברצועות כף הרגל, דורבן בעקב, כאב בכריות כף הרגל, וכו’.
לבעיות אלו אנחנו ממליצים להיוועץ עם רופא הנשים שלך.

כיצד מטפלים בבעיות האלה?

לרוע המזל עבור נשים רבות, הן אינן מקבלות את ההתייחסות המתאימה בקשר לבעיות הקשורות לכפות הרגליים שלהן.
תלונות על כפות הרגליים, ברכיים ומותניים נדחות ע”י הרופאים בתקווה שהבעיה תיפתר מעצמה באופן ספונטני אחרי הלידה. דבר זה עלול להוביל לאסטרטגית טיפול של הזנחה.

מדרסים בהתאמה אישית

בעיות יציבה, כאבי גב, ברכיים וכפות רגליים הקשורות להיריון מטופלת בצורה הטובה ביותר עם מדרס המותאם לכף הרגל בצורה ביו-מכאנית. אצלנו במכון מושקוביץ משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומייצכים עבורך את המדרסים הטובים ביותר לשם כך.

מאמרים נוספים

שיתופי פעולה

לקולקציה החדשה של נעלי Birkenstock– היכנסו לאתר sandal.co.il קארוט – קניית נעלים באינטרנט חנות נעליים מכוונת המרכזת עבורך את כל המותגים המובילים – Crocs, Emu, כפכפי Rider,

נעלי נוחות למניעת כאבי גב

כאבי גב הם תופעה שמתפשטת בכל רחבי העולם בעשורים האחרונים. כמעט כל אחד ואחת סובלים בתקופות שונות מהלך החיים מכאבי גב. מדובר בכאבים המתחילים כבר

לקביעת בדיקה ללא עלות

מלאו פרטים או חייגו: נתניה- 09-833-8967     חדרה- 04-632-2426