כאבי גב

מדרסים לכאבי גב

כ-60% מאוכלסיית העולם סובלת או תסבול באיזשהו שלב בחיים מכאבי גב. הטיפול לכאבי גב הוא רחב ומגוון: פיזיוטרפיה, טיפול רפואי שמרני, מנוחה או פעילות גופנית – אלה הם חלק קטן מהאפשרויות.
שימוש קבוע במדרסים מתאימים היא אפשרות שנלקחת בחשבון כיום על ידי הרבה רופאים אורטופדים ופיזיוטרפסטים שמתעסקים ברפואת ספורט.
הוכח מעבר לכל ספק שיציבות מהגפיים התחתונות בשילוב בולמי זעזועים, מפחיתה בצורה ממשית את שחיקת הדיסקים הבין-חולייתיים על ידי מניעת הזעזוע שכף הרגל מעבירה לכיוון החלק העליון של הגוף בזמן פעילות.

שימוש במדרסים יכול לתרום רבות למניעת בעיות עתידיות אך במקביל יש צורך לטפל בבעיות על ידי רופאים ובעלי נסיון בתחום על מנת לא לגרום לנזקים נוספים.

רופא ידוע בקופ”ח מכבי, ביצע מחקרים במשך שנים בסיוע מכון וינגייט על מטופליו שסבלו מכאבי גב בדרגה קלה עד בינונית והתוצאות היו מדהימות: מעל 70% מהמטופלים דווחו על שיפור משמעותי או העלמות של הכאב לאחר כמה שבועות של שימוש במדרסים בעלי בולמי זעזועים ובזה גם חיסכון עצום לקופ”ח ע”י מניעת שימוש בתרופות נוגדות דלקת , טיפולים אחרים יקרים, חופשות מחלה וכדומה, כשהעלות המדרס היא בעצם אפסית לעומת כל האפשרויות האחרות. כאבי גב נגרמים פעמים רבות עקב האיפקט המופעל על עמוד השידרה.

טיפול בכאבי גב עם המדרסים שלנו

למדרסים שלנו שכבת PPT כפולה המקנה בלימת זעזועים מקסימלית ומונעת לחץ על חוליות הגב.

אם אתם סובלים מכאבי גב לחצו כאן כדי להתייעץ עם מומחה שלנו או להתאמת מדרסים מיוחדים לטיפול בכאבי גב