הצהרת נגישות

רשת חנויות מדרסים fix feet-מושקוביץ’

 נוקטת את מירב המאמצים ומשקיע משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.

שירות לקוחות נגיש

הדרכות עובדים לשירות נגיש – מתקיימות הדרכות להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.
הסדרי נגישות מבנים
סניפי החברה ממוקמים במרכזי הערים: תל-אביב, חדרה, נתניה, מונגשות לנכים. ניתן לקבל מידע על הנגשת המרפאות במרפאות כפי שמצוינים בעמודי הסניפים. במקרה הצורך ניתן ליצור קשר עם החברה.

סניף תל אביב – רמת החייל –
כתובת: _רחוב ראול ולנברג 24 רמת החייל. מגדלי זיו בניין A ליד הקבלה.
חנייה: _חניון מגדלי זיו , חניה חינם.
דלת כניסה: מונגשת
מערכת שמע: שילוט והכוונה: יש.
טלפון – 03-5246090

סניף חדרה – מושקוביץ’
כתובת:  רחוב הנשיא 31.
חנייה: המרפאה נמצאת במרכז העיר חדרה כרגע ללא חניית נכים מונגשת
מערכת שמע: יש
שילוט והכוונה: יש.
טלפון – 04-6322426

סניף נתניה
כתובת: רחוב סמילנסקי 15.
חנייה:  המרפאה נמצאת במרכז העיר חדרה כרגע ללא חניית נכים מונגשת.
דלת כניסה: מונגשת.
מערכת שמע: יש
שילוט והכוונה: יש.
טלפון – 8338967

נגישות אתר האינטרנט
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים, כ- 20 עד 25 אחוזים מהאוכלוסייה נתקלים בקשיי שימוש באינטרנט ועשויים להיטיב מתכני אינטרנט נגישים יותר.
מידע על נגישות האתר – אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013. התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות. לחיצה על לשונית הסמל הבינלאומי לאנשים עם מוגבלויות, ניתן להיכנס לרשימת כלי הנגישות של האתר.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר. מסמכים או סרטוני וידאו שעלו לאתר לפני אוקטובר 2017 ייתכן שלא נגישים באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך כזה או בסרטון, תוכלו לפנות לרכזת נגישות של החברה ואנחנו נדאג להנגיש לכם את המידע.
מסירת מידע בפורמט נגיש – החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם אמיר 052-8324444

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר.
במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

פרטי מנהלי הרשת:
שם: אמיר שלח
טלפון : 052-8324444
דוא”ל : shelachamir@gmail.com

פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 01/04/2022